Audycje Muzyczne edycja II

Zapraszamy placówki edukacyjne do skorzystania z oferty!

Z radością informujemy o zbliżającej się jesiennej odsłonie Audycji Muzycznych pt. „Najpiękniejsza ze wszystkich jest muzyka polska”.

Jest to druga edycja organizowanych przez GOKiS w Kątach Wrocławskich spotkań w formie koncertu połączonego z opowieściami o muzyce, wielkich kompozytorach i historii Polski, których celem jest zapoznanie uczniów szkół i przedszkoli z polską kulturą.

Tym razem bohaterami naszych audycji będą skrzypce, flet i fortepian (pianino) oraz utwory muzyki poważnej z różnych epok wzorowane na polskich tańcach narodowych. Usłyszymy wykonane przez muzyków na żywo kompozycje Fryderyka Chopina, Michała Kleofasa Ogińskiego, Stanisława Moniuszki oraz Karola Szymanowskiego.

Audycje trwają 45 minut, realizowane będą w dniach 13-17.11 oraz 20-24.11.2023 r.

w siedzibie GOKiS w Kątach Wrocławskich lub w Państwa placówce (w przypadku szkół i przedszkoli spoza Kątów Wr.) dla grup liczących 35-60 uczestników.

Odpłatność za zajęcia wynosi 7zł za uczestnika (ucznia).

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonej ulotce.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów drogą mailową lub telefoniczną (71/316-61-41 oraz 691-733-918).